Vedoucí a instruktoři

Mgr. Jan Láska

Mgr. Jan Láska

Rok narození: 1979
Zaměstnání: Státní zaměstnanec - PČR

 Tábor v Krtech bere jako svoji srdeční záležitost, jezdí na něj od svých 12-ti let. Nejdříve si užíval her, které pro něj přichystali jiní, postupně prošel instruktorským věkem do pozice vedoucího. Několik let to byl on, kdo připravoval hry. Pak se rád nechal vystřídat mistrem Kukízem, aby nakonec z časových důvodů připravovali program ve vzájemné spolupráci. Honza k táboru přivedl i svoji manželku a mezi táborníky se počítají i jejich tři děti. Tábor je pro něj forma aktivního odpočinku a relax. Doufá, že umí dětem připravit program, který je pobaví a občas i něco nového naučí. O táboru říká, že kdo to nezažil, tak nepochopí.  


MVDr. Jindřiška Lásková

MVDr. Jindřiška Lásková

Rok narození: 1979
Zaměstnání: Veterinární lékařka

 Jedna z mála, která si tábor v Krtech nezažila jako dítě. K táboru byla přivedena svým současným manželem ve věku 16-ti let. Jako vedoucí nejraději pracuje s nejmladší věkovou skupinou, pro kterou ráda připravuje velké množství her a zábavy. Pravidelně bere k táboráku svoji kytaru a dětem ukazuje kouzlo zpěvu u ohně. Postupně se snaží rozšiřovat svůj nástrojový potenciál, a tak ji poslední dva roky bylo možno u ohně vidět i s houslemi (ukulele, harmonika...). I v době rodičovských povinností na tábor nezanevřela, a tak se její syn zapsal jako nejmladší účastník tábora, když jej celý absolvoval ve svých 3 měsících věku. Nyní již na tábor jezdí všechny tři děti, které má s jejím manželem Honzou.  


Petr Kuchynka (Kukíz)

Petr Kuchynka (Kukíz)

Rok narození: 1985
Zaměstnání: programátor CNC/ programátor svařovacích robotů/ grafik

 Petr jezdí na tábořiště již od roku 1998. Nejdříve jako malý táborník, kdy si vše s táborem spojené rychle zamiloval, později jako instruktor a vedoucí. Nyní se již pátým rokem zabývá přípravou hlavního programu. Neustále hledá nové nápady při tvorbě her a programu a přitom nezapomíná na tradice. Baví ho děti ale i vedoucí stavit před nové, zdánlivě neřešitelné úkoly a těší se z kreativity, se kterou je oddíly řeší. Jeho hry učí pracovat jako jednotlivec i ve skupině. Rozvíjí znalosti, kreativitu, logické i selské myšlení, fyzičku i zručnost i jak se správně chovat v přírodě. Jeho největší odměnou je pochvala, že "To prostě bylo super". 


Bc. Lída Prchalová

Bc. Lída Prchalová

Rok narození: 1988
Zaměstnání: Učitelka v mateřské škole

 Tábor navštěvovala již jako dítě, vedoucí post zastává od roku 2006. Příroda, nové zážitky, spousta legrace, přátelé, práce s dětmi a odpočinek od běžného života, to jsou důvody, proč se celý rok těší na krtský tábor.  


Bc. Jitka Dudová

Bc. Jitka Dudová

Rok narození: 1991
Zaměstnání: Studentka

 Jitka jezdí na tábor jako vedoucí od roku 2007, od roku 2010 začala jezdit na oba turnusy. Kdyby mohla, byla by na táboře klidně celý rok. Tomuto táboru je Jitka stoprocentně věrná. Ráda se věnuje dětem a vždy se snaží o to, aby se zapojil celý oddíl. Z tábora chce vždy odjet s pocitem, že se děti nenudily a že rády přijedou zase další rok. A nakonec Jitčino táborové motto: ,,Nemusíte vyhrát, ale musí vás to bavit.“ 


Michaela Strnadová

Michaela Strnadová

Rok narození: 1994
Zaměstnání: Studentka

 Na tábor jezdí od sedmé třídy a vždy se na něj ráda vrací. Má ráda děti a čas strávený s nimi na táboře si velmi užívá. Ráda s oddílem hraje hry, jak ty celotáborové, tak i ty, které si pro ně připraví. Také ráda chodí s oddílem na výlety do přilehlého malebného jesenického okolí. Vždy se snaží, aby se děti dobře bavily, užily si kopec legrace, ale aby si také odnesly nové znalosti. 


Matěj Karmazín

Matěj Karmazín

Rok narození: 1993
Zaměstnání: Student

 Na táboře v Krtech byl poprvé v roce 2006, jako vedoucí jezdí od roku 2010. Ve svém volném čase se nejraději věnuje sportu, a proto se ani na táboře nebrání žádné sportovní aktivitě s dětmi. Po celý tábor je pozitivně naladěn a dobrou náladu neztrácí za žádné situace. Je velmi soutěživý, což dokáže přenést i na děti, a proto se také jeho oddíly v celotáborových hrách pravidelně umisťují na předních příčkách. 


RNDr. Kateřina Levová, Ph.D.

RNDr. Kateřina Levová, Ph.D.

Rok narození: 1985
Zaměstnání: Bioanalytik

 Již od roku 2002 si letní prázdniny bez tábora nedokáže představit. Usiluje o to, aby si děti čas strávený uprostřed krásné přírody nejen užily, ale také si odnesly spoustu nových zážitků, zkušeností a poznaly nové kamarády. K tomu je podle ní důležitá jak správná motivace dětí, tak také kamarádský přístup. Úsměvy a spokojenost dětí jsou to nejdůležitější. Tábor má podle ní jedinečnou atmosféru a zvláštní kouzlo, kvůli kterému se všichni společně každý rok vracejí. 


Víťa Dejdar (Brouček)

Víťa Dejdar (Brouček)

Rok narození: 1976
Zaměstnání: Projektant

 Neumí se popsat :-) edit: když se neumí popsat on, tak to za něj učiní jiní. Víťa Dejdar al. Brouček je člověk, kterého jsem snad nikdy neviděl naštvaného. Má přirozený dar pro práci s dětmi, umí je nadchnout a skvěle zabavit, je to ikona tábora, často je slyšet jeho hlasitý a veselý smích. Mimo to je neskutečně zručný a drtivou většinu rekvizit připravuje v průběhu roku právě on. Za zmínku stojí policejní stanice komisaře Kláska, herní stroj ,,tivoli,, kompletní rekvizity vesnice Bezbrkova a mnoho dalšího.  


Ing. Petr Lev

Ing. Petr Lev

Rok narození: 1988
Zaměstnání: Softwarový inženýr

 Na tábor jezdí jako vedoucí od roku 2005 a pokaždé se rád zapojí do každé táborové hry. Při práci s oddílem se vždy snaží, aby se nejen děti dobře pobavily, ale aby si odnesly vždy nějakou novou dovednost či ponaučení. Rád objevuje s oddílem zajímavosti a krásy ve všudypřítomné jesenické přírodě. Petrovým hlavním pracovním nástrojem je dobrá nálada.  


Filip Jakubský

Filip Jakubský

Rok narození: 1994
Zaměstnání: Student

 Na tábor jezdí od roku 2006. Od roku 2011 jezdí jako instruktor. Tvrdí, že na táboře je rok od roku větší sranda a lituje toho, že nezačal jezdit dříve. Rozumí si s dětmi každé věkové kategorie. Snaží se s nimi navázat kamarádský vztah. Na táboře ho baví většina táborových her, spaní pod širákem a táboráky. 


Daniel Jakubský

Daniel Jakubský

Rok narození: 1944
Zaměstnání: Student

 Na tábor jezdí kvůli příjemnému kolektivu vedoucích a dětí, se kterými je vždy spoustu zábavy. Jeho náplní na táboře je se starat o děti a zajistit, aby si tábor maximálně užily, bez jakýchkoliv komplikací. Na tábor jezdí od roku 2006 a od roku 2011 jako vedoucí. Ve svém volném čase rád sportuje a baví se s kamarády. Letos nastupuje na vysokou školu do Prahy. Na tábor se vždy rád vrací. 


Ing. Radim Hoblík

Ing. Radim Hoblík

Rok narození: 1987
Zaměstnání: Konstruktér

 Radim jezdí na tábor už od roku 1998. Nejprve jako dítě, poté jako instruktor a od roku 2007 je vedoucím. Za ty roky si Radim prošel všemi věkovými kategoriemi, ale v posledních letech zpravidla vede oddíl nejstarších dětí. Léto bez tábora si už skoro nedokáže představit. Nejen že je to pro něj forma aktivního odpočinku a únik mimo realitu od každodenního shonu, ale je to taky spousta zábavy se skvělou partou přátel. 


Ing. Alexandr Butovič, Ph.D.

Ing. Alexandr Butovič, Ph.D.

Rok narození: 1974
Zaměstnání: Projektant

 Na tábor jezdí již od svých dětských let, jako vedoucí od roku 1992. Celý život má kladný vztah k přírodě, proto je pro něj pobyt v přírodě spolu s dětmi tím nejkrásnějším odpočinkem. Nejraději se věnuje těm nejmladším, které dokáže nadchnout pro hraní všech táborových her a vzbudit v nich zdravou soutěživost. Během uplynulých let načerpal mnoho zkušeností spojených s přírodou, táborových dovedností, apod., které se snaží poutavou formou předat ostatním. Nezkazí žádnou srandu. Prostředí jesenické přírody plné rybníků, krásných lesů plných borůvek a hub mu učarovalo. 


Markéta Holá

Markéta Holá

Rok narození: 1994
Zaměstnání: Studentka

 Tábor navštěvuje už od raného dětství. Jako instruktor působí v Krtech od roku 2010. Práce s dětmi ji velice naplňuje, a proto každý rok do Krt přijíždí s velkým nadšením. Pobyt na tábořišti se snaží dětem udělat co nejpříjemnější a nejzábavnější tak, aby domů odjížděly plné zážitků a nových poznatků. Připravuje pro ně zajímavé hry plné zábavy ale také ponaučení. Vedle turistiky je Markétiným koníčkem i hra na kytaru, a proto při poznávání okolní přírody nesmí její kytara chybět. 


Mgr. Jana Košťálová

Mgr. Jana Košťálová

Rok narození: 1989
Zaměstnání: Student

 Jana jezdí na tábor od roku 1999 a vždy se na něj těší, jako by byla sama ještě dítě. Její snahou je, aby si děti z tábora odvezly nevšední zážitky, o které se budou moci podělit se svými kamarády, jakožto i nové vědomosti a dovednosti, které nenajdou ve školních osnovách. Při přípravě her plně využívá krásnou přírodu jesenických lesů. Hry připravuje rozmanité a zaměřuje se při nich na utváření pevného kolektivu mezi dětmi a vzájemnou spolupráci. Udělá jí radost, když se děti napřesrok natěšené vracejí s pocitem, že je čekají krásné prázdniny, které prožijí jako praví táborníci.  


Ing. Andrea Rezková

Ing. Andrea Rezková

Rok narození: 1989
Zaměstnání: Studentka

 Na dětský tábor U Zbořeného mlýna jezdí každoročně už od roku 1995. Nedokáže si představit lepší způsob trávení letních prázdnin jinde než mezi přáteli a dětmi právě na táboře. Připomínat si pocit bezstarostného a nevinného dětství je nejlepší způsob uvědomění si, co je na světě důležité a pro co stojí žít.  


David Vanický (Váňa)

David Vanický (Váňa)

Rok narození: 1990
Zaměstnání: Konstruktér v mezinárodně působící firmě

 Váňa jezdí na tábor od předškolního věku, tudíž si prošel všemi radostmi, ale zároveň i útrapami, které se mohou během tábora vyskytnout. S těmito bohatými zkušenostmi vyrostl v instruktora (2007) a pod zdárným dohledem oddílové vedoucí Petry Pospíchalové tyto zkušenosti aplikoval a dále rozvíjel, až se stal v roce (2013) oddílovým vedoucím. Při práci s oddílem, ale nejen s oddílem, se snaží vždy rozdávat dobrou a pozitivní náladu, vlastně se o to ani nesnaží, protože nic jiného ani nezná. A jak všichni víme, dobrá a pozitivní nálada je klíčem ke zvládnutí každé překážky!! Díky místu bydliště, které bylo v krajní blízkosti tábora, zná každou píď v jeho okolí, což už jeho oddíly mnohokrát ocenily. 


Turnusy

  • Obsaseno 1. turnus: 3.7. - 15.7. 2022
  • 1. turnus: 31.7. - 12.8. 2022

Kontakt

Hlavní vedoucí

Blanka Holopírková
Topinkova 804
Rakovník 269 01

telefon: 732 266 876
email: blanka.holopirkova@seznam.cz

Náhodný vedoucí

Ing. Andrea Rezková

Ing. Andrea Rezková
Rok narození: 1989
Zaměstnání: Studentka

 Na dětský tábor U Zbořeného mlýna jezdí každoročně už od roku 1995. Nedokáže si představit lepší způsob trávení letních prázdnin jinde než mezi přáteli a dětmi právě na táboře. Připomínat si pocit bezstarostného a nevinného dětství je nejlepší způsob uvědomění si, co je na světě důležité a pro co stojí žít.  

Prohlédnout všechny vedoucí